Son Dakika Haberler

30 YIL ARADAN SONRA MENEMEN’E BAKAN GELDİ….

Okunma : 109 views Yorum Yap

30 YIL ARADAN SONRA MENEMEN’E BAKAN GELDİ….

Menemene 30 yıl sonra bir bakan geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ve Beraberindeki Yatırımcı Genel Müdürlerle Menemen’e gelerek Menemen Belediye Başkan Vekilliğine seçilen Aydın PEHLİVAN’ı makamında ziyaret etti.

Çevre  ve Şehircilik Bakanı KURUM ile AKPARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hamza DAĞ, iZMİR  Milletveklleri ve İzmir Valisi  Yavuz Selim KÖŞKER ile Menemen Kaymakamı Fatih YILMAZ eşlik ettiler.

Menemene gelen Bakan KURUM ve beraberinde kilere Menemenle ilgili sunum yapan Başkan Vekili Aydın PEHLİVAN Bakandan Menemendeki yatırımlarla ilgili destek istedi.

Görüşmelerin ardından bir açıklama yapan PEHLİVAN; Sayın Bakanın ilçemizi ve Belediyemizi ziyareti bizleri son derece mutlu etmiştir.

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın PEHLİVAN ve Tüm Belediye Personelinin hazır bulunduğu karşılama sıcak bir atmoserde geçti.

Çere ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ile beraberinde gelen yatırımcı Genel Müdürlerle birlikte Menemen Belediyesinde uzun süren görüşmeler neticesinde CHP’den AK PARTİ’ye geçen Belediyenin projelerine destek vereceklerini Menemenin ihtiyacı olan yatırımlarına katkı koyacaklarını belirterek, ilk etapta 15 milyon türklirası hibe olarak verileceği Başkan Vekili ve Yöneticilerce memnuniyetle karşılandı….

Temennimiz Menemenin yaşanabilir bir ilçe olması insanların  yaşamını idame ettirmeleridir……