Son Dakika Haberler

DGN MOBİLYA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

DGN MOBİLYA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI
Okunma : 413 views Yorum Yap

Menemen’ın tanınmış esnaflarında ÖZDOĞANLAR MOBİLYA ve İNŞAATIN Sahibi HİKMET ve HİMMET DOĞAN tarafından Menemen Cumhurriyet Meydanında bulunan Mobilya Mağazası görkemli bir törenle hizmete girdi.

Menemen Belediye Başkan Vekili İhsan Perçin, Başkan Yardımcıları, Mehmet ARSLAN, Mehmet ÇAKMAK, Mehmet CİN, Noyan ÖZKAN, ile Foça Belediye Başkanı Fatih GÜRBÜZ, AK PARTİ Menemen ilçe Başkanı Muzaffer YÜKSEL, CHP Menemen ilçe Başkanı Turan ERDOĞAN, İYİ PARTİ Menemen ilçe Başkanı Yılmaz KARSLI, Menemen Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Erkan ÇOBAN ve yönetim kurulu üyeleri,Menemen Minbüsçüler Odası Başkanı Lütfi ÇEMBER, Belediye Meclis üyeleri, Çok sayıda işadamı ve davetlilerin katıldığı açılışa gönderilen çok sayıda çelenk ve Çiçeklerde gözden kaçmadı.

LÜX marka ve modellerden oluşan mobilya mağazasının dekoruda dikkat çekiciydi.

Kurdele kesiminin ardından Menemen Müftüsü Mehmet SEVEN’in duasıyla açılış gerçekleşmiş oldu.

Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ARSLAN; ÖZDOĞAN ailesini 30 yıldır tanıyorum ve 10 yılda komşuluk yaptım. Her alanda başarılara imza atmışlardır. Bugün bu mağazaylada başarılarını perçinlemişlerdir. Kendilerini bir kez daha kutluyor ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”dedi.

Açılışta konuşan HİKMET DOĞAN;İşyerimizin açılışına katılan herkese hoş geldiniz sefalar getirdiniz, açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm davetlileri selam ve muhabetle selamlıyorumé”dedi.

Menemen Belediye Başkan Vekili İhsan PERÇİN; İlçemize böyle güzel bir işletmeyi kazandırarak ekonominin canlanmasına katkıda bulunan HİKMET ve HİMMET Kardeşleri kutluyor hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Foça Belediye Başkanı Fatih GÜRBÜZ ise; Hikmet Kardeşimi yıllardır tanırım. Sporda büyük başarılara imza atmıştır. Yıllardır ticaret hayatında da başarılar elde etmiştir. Bugün burda hizmete açacağımız bu güzel mağaza başarısının göstergesidir. Hikmet ve Himmet kardeşleri birkez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum”dedi.