Son Dakika Haberler

Emniyet Müdürü Hakan SEVİNÇ Görevine Başladı

Okunma : 505 views Yorum Yap

(EGE GÜNEŞ)- Emniyet Müdürü Hakan İNCİLİ’ nin İzmir Emniyet Müdür yardımcılığına atanması nedeniyle, yerine İzmir Emniyet Müdür yardımcısı Hakan SEVİNÇ atandı

Menemen’de göreve başladığı ilk gün Kaymakamlığın oluşturduğu CORONA VİRÜS Denetim ekibine ayağının tozuyla katılan SEVİNÇ; 1973 Manisa doğumlu olup, ilk,orta tahsilini Manisa da tamamladıktan sonra, Polis Kolejinde eğitimine devam etti.
1995 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra ilk görev yeri olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğün- de komiser yardımcısı olarak başladı.
Daha sonra sırasıyla Bayburt ve Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulundu. Son olarak İzmir Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken 2020 yılında Menemen Emniyet Müdürlüğüne atandı. Evli ve 1 çocuk Babasıdır.
SEVİNÇ; TÜRK BAYRAĞININ DALGALANDIĞI Her bir karıç toprakta vatanımız ve Milletimiz için bu şerefli görevi yapmaktan onur duymaktayım.
Bundan Sonra Menemende Menemenlilere en iyi hizmeti vermek için halkımızla el ele birlikte hareket edeceğiz. Unutulmaması gereken bir husus vardır. Her polis bu vatanın bir evladıdır. Onun için Polislerimize yardımcı olunmasını ve onlarında birer insan olduğunun unutulmaması gerektiğini belirten SEVİNÇ; Vatandaşların ihbarlarını çekinmeden 155 e yapabileceklerini, aksi bi durum olması halinde kapısının vatandaşlara açık olduğunu belirterek, Ben bu Devletin bana verdiği vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için buradayım. Burdan gittiğim zaman hoş bir seda ile gidip,iyi anılmak isterim.”dedi.