Son Dakika Haberler

HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN YIL DÖNÜMÜ MENEMENDE ŞEHİTLİKTE KUTLANDI

Okunma : 48 views Yorum Yap

FETO TERÖR ÖRGÜTÜ tarafında 15 Temmuzda girişlen darbe teşebbüsü sağduyulu Türk vatandaşları, Emniyet ve Türk Silahlı Kuvetlerinin sağduyulu davranışları sonucunda püskürtülerek bastrılmıştır.

TÜRK MİLLETİNİN ÖZGÜRLÜĞÜNE DÜŞKÜN OLDUĞUNU BİLMEYENLER…(BİR ASIR ÖNCE ÖZGÜRLÜK MÜCADELESİNİ ERKEK-KADIN-GENÇ-YAŞLI DEMEDEN 7 DÜVELE KARŞI VERDİĞİMİZİ UNUTAN BEYİNSİZLER.) BİZLERİ ESARET ALTINA ALMAYA ÇALIŞMALARININ YILDÖNÜMÜNÜ YAŞAMANIN ONURU VE GURURU İLE 15 TEMMUZ GÜNÜ ŞEHADETE KOŞARAK GİDEN BU ULUSUN EVLATLARINA ALLAH’TAN RAHMET DİLERKEN, YİNE O GECEDE CANIPAHASINA MÜCADELE EDEN VE KENDİNİ ÇEKİNMEDEN TANKLARIN ALTINA ATARAK GAZİ OLANLARA ŞÜKRAN VE MİNNET DUYGULARIMI SUNUYORUM….ALLAH BİR DAHA O GÜNLERİ TÜRK MİLLETİNE YAŞATMASIN…..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün dördüncü yıl dönümü nedeniyle Menemen Yıldıztepe’deki şehitlikte düzenlenen anma törenine  Menemen İlçe Kaymakamı Mustafa Özkaynak, Belediye Başkan Vekili İhsan Perçin, Garnizon Komutan Vekili Topçu Albay Eray Ercan, Menemen Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Gündoğdu, İlçe Müftüsü Mehmet Seven, siyasi partilerin temsilcileri, okul müdürleri, gaziler ve şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayan program okunan kuranı kerim tilaveti ile devam etti. İlçe Müftüsü Mehmet Seven´in ettiği duanın ardından şehit mezarları ziyaret edilerek kırmızı karanfiller bırakıldı. Anma törenlerinin devamı Konok Meydanında gece boyunca devam edecek

.