Son Dakika Haberler

İZMİR ŞANLIURFA FEDERASYONUNDAN BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ 24.CEZA DAİRESİ BAŞKANI ÖMER ŞEN’E ZİYARET

İZMİR ŞANLIURFA FEDERASYONUNDAN BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ 24.CEZA DAİRESİ BAŞKANI ÖMER ŞEN’E ZİYARET
Okunma : 316 views Yorum Yap

İzmir Şanlıurfa Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Ferit MIZRAKLI Başkanlığında Hemşerimiz Hakim Ömer ŞEN’in Bölge Adliye Mahkemesi 24. Ceza Dairesi Başkanlığına atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

İzmir 11 ve 16. İstinaf Mahkemelerinde  Hakim olarak 4 yıl görevini yürüten ŞEN, Bölge Adliye Mahkemesi 24. Ceza Dairesi Başkanlığına atanması nedeniyle, İzmir deki Şanlıurfalılar Federasyonu tarafından  makamında ziyaret edilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunulması sıcak bir ortamda gerçekleşti.

ÖMER ŞEN KİMDİR?

1968 Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde dünyaya gelmiş, ilk, orta ve Lise tahsilini ilçede tamamladıktan sonra;               İzmir DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUKFAKÜLTESİNDEN 1993 yılında mezun olduktan sonra sırasıyla Konya, Elazığ-Sivrice, Sivas-Gürün, Gaziantep, İzmir Kiraz ve Menderes ilçelerinde görev yaptıktan sonra İzmir Bölge Adliyesi 11. 16.  Ceza dairelerinde  4 yıl görev yaptıktan sonra 24. Ceza Dairesine Başkan olarak atandı.

28 Yıllık Hukuk Adamı olarak görev yapan ŞEN, Adaletten şaşmadan adil olarak hizmet verdiğini, ALLAH’ın izniyle bundan böylede aynı çizgide hizmetini sürdüreceğini belirterek, bu ziyaretten ziyadesiyle memnun kaldığını hemşerilerin bir çatı altında toplanarak, kültürlerini yaşatmalarından mutlu olduğunu belirtti…

Şanlıurfa Federasyonu Başkanı Ferit MIZRAKLI, Şanlıurfa ya has bakır el işlemeli plaketi Başkan ÖMER ŞEN’e taktim ederek, yönetim adına başarılarının devamını diledikten sonra toplu resim çekinildi.

Başkan ŞEN, İzmir Şanlıurfa Federasyonu Başkan ve Yöentim Kurulu ile toplu resim çekindiler…