Son Dakika Haberler

CORONA VİRÜS’ÜN PANZEHİRİ MENEMENDE BULUNDU!.

CORONA VİRÜS’ÜN PANZEHİRİ MENEMENDE BULUNDU!.
Okunma : 410 views 1 Yorum

CORONA VİRÜS’ÜN PANZEHİRİ MENEMENDE BULUNDU!.

SARAÇOĞLU;
KARAKILÇIK EKMEĞİ, CORONA VİRÜSÜN PANZEHİRİDİR

İbrahim Adnan Saraçoğlu Türk kimyager, akademisyen ve biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı… Viyana Teknik Üniversitesi’nde profesör olarak çalışan Saraçoğlu, uluslararası alanda yayınlanmış birçok makale ve patenti bulunuyor.
Bitkilerin şifa olarak sağlıklı bir şekilde kullanılması gerektiğini vurgulayan SARAÇOĞLU; Dünya’yı ve tabi ki ülkemizi etkisi altına alan COVİT-19 (CORORNA VİRÜSÜN)Panzehirinin KARAKILÇIK BUĞDAYINDAN YAPILAN EKMEK olduğunu vurguladı.
Bir TV proğramında konuşan SARAÇOĞLU; CORANA VİRÜSLE Mücadelede KARAKILÇIK BUĞDAYINDAN Yapılan EKMEĞİN son derece etkili bir panzehir olduğun vurguladı.
İzmir Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Menemen belediyesi Tarafından 500 dönüm arazide ekilen ve Emiralem Mahallesinde yapılan KARAKILÇIK EKMEĞİ CORONA VİRÜSE Karşı etkili bir besin olduğu vurgulanmıştır….

Konuyla ilgili olarak Gazetemize bir açıklama yapan Dilek AKSOY; KARAKILÇIK EKMEĞİ üretildiği zaman bazı kesimler olumsuz eleştirilerde bulunmuştu. Bugün  Corona virüs’e karşı PANZEHİR Niteliğinde olduğu İbrahim SARAÇOĞLU Tarafından açıklanması bizim için büyük bir adım olduğunu göstermiş ve ne kadar doğru bir iş yaptığımızı göstermiştir.  KARAKILÇIK EKMEĞİ’nin üretimine salgın nedeniyle ara vermiştik. Bugün itibarıle halkımızın hizmetine sunmakiçin yeniden üretime başladık. Menemen’de MATADOR EKMEKFIRININDAN, Egekentte ise EKMEK SATIŞ YERİ OLAN FIRINDAN temin edilebileceğini belirten AKSOY; KARAKILÇIK EKMEĞİNİN Dayanaklı olduğu bir hafta boyunca yenilebildiğini, Ekmeğin 980 gr olup, fiyatını Normal mayalı 15 TL, Ekşi Mayalı 20 Tl olarak satışa sunulduğunu belirtti….

 

YORUMLAR (1)