Son Dakika Haberler

KASIMPAŞA ÜST GEÇİTTE SONA GELİNDİ….

KASIMPAŞA ÜST GEÇİTTE SONA GELİNDİ….
Okunma : 225 views Yorum Yap
  1. KASIMPAŞA ÜST GEÇİTTE SONA GELİNDİ….
    Menemen’de İzmir Çanakkale Otoyolu üzerinde bulunan Kasımpaşa Üst Geçidi, Menemen Belediyesi tarafından Ekim ayı sonunda sökülmeye başlanarak yerine modern ve daha kullanışlı Yürüyen Merdivenli yeni bir üst geçit yapım çalışmalarına başlanmıştı. 100 gün içerisinde tamamlanması planlanan üst geçidin inşaat çalışmalarına Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilmek zorunda kalınmıştı. Menemen’in önemli yaya aktarım birimlerinden biri olan Kasımpaşa Üst Geçidi’nin yapım çalışmalarına yeniden başlandı.

Yapım çalışmalarının başlaması nedeniyle üst geçit inşaatında incelemelerde bulunan  Menemen Belediye Başkanı Serdar AKSOY, üst geçidin Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanarak Menemenlilerin hizmetine sunulacağının müjdesini verdi.
Esnafı da ziyaret etti
Kasımpaşa Üst Geçidi inşaatındaki incelemelerinden sonra Menemen esnafını da ziyaret eden Başkan Aksoy, herkesin tek tek hatırını sordu, sorunlarını dinledi. Koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren Menemen esnafına destek olmak için belediye olarak çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren Aksoy, “Bu zor zamanları dayanışma ruhu ile aşacağız” açıklamasını yaptı.

Esnaflar Üst geçitin tamamlanarak hizmete girmesinden son derece memnun olduklarını belirterek, AKSOY’a teşekkür ettiler.