Son Dakika Haberler

KAYMAKAM YILMAZ’DAN PAZAR YERİNDE CORONA DENETLEMESİ

Okunma : 84 views Yorum Yap

Menemene atandığından bu yana halkla içiçe olan Geçen Kaymakam Fatih YILMAZ Tüm Dünyayı kasıp kavuran CORONA VİRÜS Denetlemesini bu defa beraberindeki heyetle pazar yerinde yaparak hem vatandaşlarla hem de Pazarcı esnafını bilgilendirerek onlarla sohbet etti.

Kaymakam Fatih YILMAZ Başkanlığında, ilçe Jandarma Komutanı Atilla VURGANER, Belediyeyi temsilen Zabıta Müdürü Şahsettin AKDEMİR, İlçe sağlık Müdürü Dr. Yıldıray ÇIĞIRGİL, Sağlık Müdürlüğü Denetmeni Cevat MARAL, İlçe Tarım Müdürü Celal SAYILIR, Emniyet, Jandarma ve Zabıta ediplerinden oluşan heyet denetlemeleri gerçekleştirerek vatandaşların daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için Maske ve Mesafe kullarını hatırlattılar…..

Menemen Belediyesini Pazar yeri girişine koyduğu dezenfekte cihazını inceleyerek Zabıta Müdürü Şahsettin AKDEMİR’den bilgi alan Kaymakam YILMAZ Çalışmalarında başarılar diledi.

Denetlemelerinin ardından CORONA VİRÜSE Yakalanıp evde 14 gün tedavi görenleri de bizzat evlerinde İlçe Sağlık Müdürü ile birlikte kontrol eden Kaymakam Fatih YILMAZ” Bu Corona illetinden kurtulmanın tek çaresi kurallara uymaktır. Tüm Menemen’lileri kendi sağlıkları ve tabiki karşısındakinin sağlığı için 2M (MASKE VE MESAFE) Kuralına uymaları gerektiğini belirterek, herkes üstüne düşen görevi yaparsa Sağlıklı bir yaşam elde etmek çokta zor değil”dedi.