Son Dakika Haberler

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturuculara göz açtırmıyor

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturuculara göz açtırmıyor
Okunma : 242 views Yorum Yap

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince uyuşturucu madde ticaretine yönelik yapılan operasyonlarda Menemene bağlı Asarlık Irmak Mahallesi’nde bir apartmanda ki iki dairenin bahçe ve müştemilatında yapılan aramalarda bina havalandırma boşluğuna atılmış üç ayrı torba içerisinde toplam 2400 adet LYRİCA tabir edilen uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.

Operasyonda göz altına alınan S.S (25), Ş.S.(55) ile B.S.(19) ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildiler. Adliyeye sevk edilen zanlılar Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı tarafından Tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi Mahkeme tarafından uyuşturucu madde imal ve ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİR AYDA 24 KİŞİ YAKALANDI…

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri istihbari çalışmalarını yoğunlaştırarak zehir tacirlerine son bir ayda büyük darbe vurdu.   MENEMEN  genelinde gelen tüm ihbarları değerlendirerek eş zamanlı düzenlenen operasyonlar neticesinde 24 kişiye  uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak, satmak ve imal etmek suçlarından işlem yaptı. Operasyonlarda 10 silah, 4 kuru sıkı tabanca, 1 tüfek, 2463 uyuşturucu hap ve 13 gr  metafetamin ele geçirildi.