Son Dakika Haberler

MENEMEN KAYMAKAMI ÖZKAYNAK, MANİSA VALİ YARDIMCILIĞINA ATANIRKEN, MENEMEN KAYMAKAMLIĞINA YAHŞİYAN KAYMAKAMI FATİH YILMAZ ATANDI

Okunma : 189 views Yorum Yap

Haziran 2020 tarihinde Valiler kararnamesinin ardından Kaymakamlar kararnamesinde 04.10. 2018 tarihinde Menemene atanan Kaymakam Mustafa ÖZKAYNAK’ın  Menemende 21 ay gibi bir süre görev yapmasının ardından 14 Temmuz 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar kapsamında Özkaynak Manisa vali yardımcılığına atandı.

Menemen kaymakamı Mustafa ÖZKAYNAK’ın Manisa Vali yardımcılığına atanmasıyla boşalan Menemen Kaymakamlığına Kırıkkale Yahşiyan Kaymakamı Fatih Yılmaz Atandı.

Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz Kimdir?
1973 yılında Erzurum Merkezde doğdu. 1999 yılında mesleğe girdi, sırasıyla Eskişehir, Konya ve Çankırı illerinde Kaymakam Refikliği yaptı.

2001 yılında kura sonucunda lk kaymakamlık görevine Antalya- İbradı da başladı, akabinde Artvin Şavşat Kaymakamlığı, Artvin Vali Yardımcılığı, Sarp Sınır Kapısı Mülki İdare Amirliği, Kırklareli Demirköy Kaymakamlığı, Konya Yunak Kaymakamlığı ve Çankırı Vali Yardımcılığı yapmıştır.

YILMAZ;Son görev yeri olan Kırıkkale-Yahşiyan Kaymakamlığından Menemen Kaymakalığına atandı.

26 Aralık 2016 tarihinden itibaren Yahşihan Kaymakamı olarak görevini sürdürdükten sonra 14 Temmuz 2020 tarihinde Menemen Kaymakamlığına atandı.

Yeni Gelecek Kaymakama hoş geldin derken, Menemende 21 ay süreyle hizmet eden Menemen Kaymakamı Mustafa ÖZKAYNA’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni görevinde başarılar dileriz…