Son Dakika Haberler

SOYER,MENEMEN’DE SOSYAL PROJELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Okunma : 135 views Yorum Yap

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER, Menemen Belediyesinin yaptığı tesisleri gezerek, tesisler hakkında bilgi aldı.

Menemende  yapımı devam eden ÖZGÜR HAYVAN BARINAGINI çok beğenen SOYER, Barınağın izmir genelinde tanıtımını Büyükşehir olarak yaparak ÖRNEK OLUŞTURMASINI sağlayacaklarını belirtirken, Belen Yolu üzerinde bulunan eski Ögretmenevinin kreş olarak düşünülmesinide taktirle karşılayarak Menemen Belediye Başkanı Serdar AKSOY’u tebrik etti.

Menemen Merdivenli Pazar yerinde yapımı devam eden KÖYLÜ PAZARI’nı gezen SOYER, PAZARIN Çok güzel olduğunu belirti. Vatandaşlardan büyük ilgi gören SOYER vatandaşlarla hatıra resmi çekindi.

Menemeni ziyaretin üçüncü durağı olan KREŞ’te incelemelerde bulunan SOYER’e Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İLHAN’da tarım projeleri ile ilgili detaylı bilgi verirken, Menemen Belediyesi Fen işleri Müdürü Raif OTO, KREŞ le ilgili bilgi verdi.

Menemen Belediye Başkanı Serdar AKSOY; Göreve geldiklerinden buyana Menemene en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını ve doğrultuda çalışmalarını yürüttüklerini, Çalışmalarında Menemeni yanlız bırakmadığı ve sürekli destek verdiği için SOYER’e teşekkür ederken, SOYER’de Menemenin çalışmalarını yakinen takip ettiklerini imkanlar dahilinde destek verdiklerini ve bundan sonrada desteklerinin süreceğini yapılan bu başarılı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanını ve ekibini tebrik ettiğini belirtti.

İncelemelerin ardından CHP Menemen ilçe Başkanlığını da ziyaret eden SOYER, İlçe Başkanı Turan ERDOĞAN’dan bilgi aldı.

Daha sonra hatıra fotografıda çektiren SOYER, aracına binip gitmek üzereyken toplanan geçleri görünce aracından inerek onlarla hatıra fotografı çektirdikten sonra Menemenden ayrıldı.