Son Dakika Haberler

VALİ KÖŞKAR MENEMENDE SORUNLARI DİNLEDİ…

Okunma : 272 views Yorum Yap

İzmir Valisi Yavuz Selim KÖŞGER Menemende Kuran kursu temelini attıktan sonra Kaymakam Fatıh YILMAZ’la makamında bir süre görüştükten sonra,Kaymakamlıkta Daire Müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirerek Menemenin sorunlarını dinledi.

Vali KÖŞKER Toplantının ardından Menemen Belediye Başkanı Serdar AKSOY’u makamında ziyaret ederek Menemenin sorunlarını dinledi.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Serdar AKSOY tarafından Vali KÖŞGER’e Devrim Şehidi Kubilayın maket armasının yanı sıra Menemenin meşhur toprak Müzik Çaları olarak adlandırılan testinin yanısıra Menemenin yöresel taze incir, üzüm, nar, çilek ve Karakılçık ekmeğini hediye etti.

Vali KÖŞKER; Menemendeki ziyaretten son derece memnun ayrıldığını, sorunları dinlediğini ve sorunların çözümü için ne gerekiyorsa yapılacağını belirtti.

Belediye Başkanı Serdar AKSOY; Vali KÖŞKER’in ziyaretinden son derece memnun olduğunu, Göreve geldiğimizden bu yana yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili bilgi verdiklerini ve menemene hayırlı olmasını diliyorum” dedi.